Aké je tajomstvo pracovných a bezpečnostných čižiem značky DUNLOP?

pracovné gumáky čižmy

Slová kvalitné pracovné gumáky sa používajú často, ale čo sa naozaj skrýva v kvalitnej pracovnej a bezpečnostnej obuvi značky DUNLOP vie málokto. V čom tkvie tajomstvo dorých pracovných čižiem? Ako si nájsť tie najvhodnejšie pracovné čižmy do práce? Na čo sa najčastejšie zabúda pri výbere kvalitných gumák? To všetko je zhrnuté v článku.


Aký by mal byť výrobca bezpečnostných a pracovných čižiem?


Asi najdôležitejšie je, že výrobca značky obuvi DUNLOP je empatický, teda vie sa vcítiť a vie pochopiť cieľovú skupinu a stotožniť sa z jej potrebami. Výrobca čižiem DUNLOP má schopnosť navrhnúť, čo potencionálny zákazník chce a hľadá.

bezpečnostné a pracovné čižmy značky DUNLOP

Ako vznikla značka DUNLOP?


História siaha do roku 1888, keď škótsky veterinárny lekár John Boyd Dunlop mal jednoduchú myšlienku, ktorá zmenila svet.

história pracovnej a bezpečnostnej obuvi DUNLOP


Ako zistíme, že značka obuvi DUNLOP je dobrá?


V prvom rade hľadáme spätnú väzbu od zákazníkov a nájdeme nespočetné množstvo pozitívnych reakcií. Každý z nás pozná určite v svojom okolí niekoho kto značku DUNLOP mal na nohách a mal tú čeť pocítiť kvalitu, ale samozrejme aj kritické reakcie posúvajú značku výrobcu gumák k lepšiemu spracovaniu. Tím Dunlop sa každý deň snaží ešte viac vylepšiť dizajn a kvalitu.
Dostávame inšpirujúce príbehy od našich zákazníkov, opisujúce ich skúsenosti s obuvou Dunlop.

referencia na pracovné a bezpečnostné gumáky DUNLOP

Čo by ste mali vedieť o značke DUNLOP


Popredný svetový výrobca ochrannej obuvi. Vo viac ako 50 krajinách po celom svete, poskytuje veľmi pohodlné a ochrannú pre vás, pracovníkov v poľnohospodárstve a rybnom hospodárstve, spracovaní potravín, priemyslu a ropy, plynu a baníctva. Nepretržitá inovácia v kombinácii s pevnou dávkou profesionality robí z obuvi tejto značky na svete najlepšie pracovné topánky. Ponúka bezpečnosť a pohodlie, ktoré si zaslúžite.


Pre koho je pracovná a bezpečnostná obuv DUNLOP určená?


V Dunlope si navrhujú, vyvíjajú a vyrábajú všetky vysoko kvalitné vodeodolné topánky sami. V tomto procese sú závislí od vás. Keď ste farmár, bezpečnosť pre vás znamená niečo iné, ako keď ste stavebný pracovník. Práca v potravinárskom závode vyžaduje inú obuv ako práca na ropnej plošine. Chápu to. Tak vyvinuli topánky špeciálne pre vás. Obuv sa vyznačuje komfortom, inováciou a ochranou. DUNLOP prináša tieto tri kľúčové vlastnosti, aby vám priniesla jedinečnú, profesionálnu obuv, ktorá vám poskytne bezpečnosť a pohodlie, ktoré si zaslúžite.


Poslanie výrobcu pracovnej a bezpečnostnej obuvi DUNLOP


Jedna miliarda hrdinov, ktorí denne poskytujú jedlo, prístrešie a energiu. Sme závislí na vás! To je dôvod, prečo pracuje firma DUNLOP pre vás a nebude odpočívať, kým nebudete chránení párom topánok Dunlop. To je hlavný dôvod, prečo existuje.

produkty DUNLOP

 autorom článku je: Ing. Mikuláš Cina

zdroj informácii: https://www.dunlopboots.com