O nás

Od roku 2014 sme spoľahlivým partnerom pre tých, ktorí si vážia svoju bezpečnosť a pohodlie pri práci. S radosťou Vás privítame na našej stránke www.ObuvDoRoboty.sk, kde sa zaoberáme distribúciou pracovnej a bezpečnostnej obuvi už viac ako 9 rokov.

Slogan, ktorý nás sprevádza na našej ceste, "Vieme, čo vaše nohy potrebujú a sme radi, že s nami kráčate bezpečne už toľko rokov" nie je len prázdne heslo, ale záväzok, ktorý nás inšpiruje každý deň. S touto zásadou sme si vybudovali stabilnú pozíciu na trhu a získali dôveru tisícok spokojných zákazníkov.

Naša dlhoročná prítomnosť na trhu je dôkazom našej spoľahlivosti a kvality. Sme hrdí na to, že sme boli svedkami mnohých pozitívnych zmien a inovácií v oblasti pracovnej a bezpečnostnej obuvi. Naša skúsenosť nám umožňuje ponúkať Vám len to najlepšie - obuv, ktorá spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy a zároveň je pohodlná a prispôsobená Vašim potrebám.

Jedným z našich najväčších prínosov je náš skvelý zákaznícky servis. Sme tu pre Vás, aby sme Vám pomohli pri výbere správnej pracovnej alebo bezpečnostnej obuvi pre Vašu prácu. S odborným poradenstvom a osobným prístupom Vám radi pomôžeme nájsť ideálnu obuv, ktorá bude nielen bezpečná, ale aj pohodlná a štýlová.

Naša snaha o spokojnosť zákazníkov nekončí len pri predaji produktu. Sme tu pre Vás aj po jeho zakúpení, aby sme zabezpečili Vašu maximálnu spokojnosť. Vaša bezpečnosť a pohodlie sú pre nás prioritou.

Vďaka Vám, našim verným zákazníkom, sme sa stali tým, čím sme dnes. Ďakujeme Vám za Vašu dôveru a za to, že s nami kráčate bezpečne už vyše 9 rokov. Sme tu pre Vás aj naďalej, aby sme Vám pomáhali chrániť Vaše nohy a poskytovali Vám to najlepšie, čo trh s pracovnou a bezpečnostnou obuvou má ponúknuť.

Nezabudnite, www.ObuvDoRoboty.sk je Vaším spoľahlivým sprievodcom v obuvi pre prácu a bezpečnosť.