Ste firma ktorá potrebuje vypracovať cenovú ponuku ? Kontaktujte nás !

3 TOP predávané značky pracovnej a bezpečnostnej obuvi roku 2019

top 3 značky pracovnej obuvi

Potrebujete pracovnú, alebo bezpečnostnú obuv?

Bez ohľadu na vašu profesiu, ktorú vykonávate je nájsť a kúpiť pracovnú, alebo bezpečnostnú obuv, ktorá vyhovuje všetkým pracovným rizikám a spĺňa kritéria na pohodlie a komfort vašej osobnosti je náročná úloha. Či už vykonávate svoju prácu v stavebníctve, poľnohospodárstve, priemysle, zdravotníctve, gastronómii alebo v kancelárii, ak pracovná obuv nezodpovedá vášmu štýlu a pohodliu výkonnosť vašej práce sa zníži.

Čo teda vlastne za pracovnú obuv hľadáte?

Existuje množstvo vlastností, ktoré zohrávajú svoju špecifickú úlohu pri výbere a to od základných, ako je cena, štýl farba, dizajn a účel používania. Tento článok sa zameriava na výber toho najlepšieho čo zákazníci hodnotili, len kladnými recenziami. Na súčasnom trhu s pracovnou a bezpečnostnou obuvou je množstvo značiek, ale tu nájdete zhrnutie toho najlepšieho. Dozviete sa o, akých funkciách by ste mali uvažovať pred následným nákupom obuvi.

1. pracovná a bezpečnostná obuv UVEX

V prípade ak chcete objaviť bezpečnostnú a pracovnú obuv na zaistenie perfektnej ochrany nôh v každom pracovnom prostredí a pri maximálnom nasadení, Značka UVEX pre vás odhalí maximálny komfort a ochranu. Bezpečnostná obuv tejto značky ponúka svoje modely v ochranných triedach S1, S1P, S2, S3 a S5 v bezpečnostnej norme EN ISO 20345. Poskytuje ochranu vo všetkých odvetviach a to v priemyselnom odvetviach, ako je automobilový priemysel, strojársky priemysel, chemický priemysel, stavebníctvo, služby a logistike, ale aj v odvetviach, ako je poľnohospodárstvo a lesníctvo. Sortiment značky pracovnej a bezpečnostnej obuvi UVEX zahŕňa aj pracovnú obuv ochrannej triedy O1 t.j obuv bez bezpečnostnej špičky. K nahliadnutiu stojí dámska pracovná obuv, ktorá ulahodí oku každej ženy a poteší svojim moderným dizajnom a prepracovanými funkčnými vlastnosťami.

dámska pracovná obuv UVEX 8563 S1 SRCbezpečnostná obuv UVEX 65082bezpečnostná obuv UVEX 8544 S2 SRC

Prečo sa nám páči pracovná a bezpečnostná obuv UVEX:

 • množstvo moderných variácií farieb
 • kvalitné materiály
 • primeraná cena ku kvalite a značke
 • špičkové podrážky
 • športový a moderný vzhľad

kompletná ponuka pracovnej a bezpečnostnej obuvi UVEX

2. pracovná a bezpečnostná obuv ARTRA

 Slovenská značka pracovnej a bezpečnostnej obuvi má už svoje osobité miesto na miestnom trhu a svojou kvalitou dokáže presvedčiť aj mnohých klientov v zahraničí. Ľahký dizajn nájdete v celej škále modelových rád pričom dôraz je kladený na kvalitný výrobok v priateľskej cene hlavne pre miestny priemysel, stavebníctvo, potravinárstvo a poľnohospodárstvo. V svojich 6 kolekciách vám ponúka ochranu v celom portfóliu pracovných rizík. Pracovná obuv spĺňa normy pre bezpečnostnú obuv EN ISO 20345 a pre pracovnú obuv EN ISO 20347. S pohľadu bezpečnosti nepozabudla značka ani na jednu kategóriu ochrany t.j : SB, S1, S1P, S2 S3, OB, O1, O2. V ponuke nájdete aj všetky základné farby pracovnej obuvi, ako sú čierna, šedá, hnedá, modrá, zelená, piesková a biela.

Pracovná obuv ARKADA 962 6260 O2 FO SRC Pracovná obuv ARCHA 942 6260 O2 FO SRCPracovná obuv ARLES 947 4560 S3 SRC

Prečo sa nám páči pracovná a bezpečnostná obuv ARTRA:

 • množstvo jednoduchých variácií pracovnej obuvi
 • kvalitná koža
 • veľmi dobré ceny kvalitnej obuvi
 • moderné podrážky
 • vysoké úžitkové parametre
 • mimoriadny komfort

kompletná ponuka pracovnej a bezpečnostnej obuvi artra

3. pracovná a bezpečnostná obuv GOODYEAR

Goodyear je kultová značka, ktorá ma 120 ročnú históriu a je príznačná nekompromisným štandardom a výkonom. Dnes sa značka Goodyear nachádza v oblasti obuvi, odevov, doplnkov, batožiny a športových potrieb, reklamných predmetov, autodoplnkov, bezpečnostných výrobkov, hračiek, tlakových odliatkov a pamätných predmetov. Pracovná obuv tejto značky je moderná a stane sa vašim spoľahlivým spoločníkom aj v tých najnáročnejších pracovných podmienkach. Vyrába kvalitnú bezpečnostnú obuv, iba športového vzhľadu s bezpečnostnou špičkou. Použitie moderných výrobných technológií ju radí medzi kvalitnú a komfortnú obuv s využitím hlavne v priemysle. Pracovná obuv je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálnu ochranu vašim prstom na nohách, päte a členku. Je to odolná obuv skutočne aj do náročnejšieho pracovného prostredia.

Pracovná obuv Goodyear S1P 25025Pracovná obuv GOODYEAR 25023 S1P SRA HROPracovná obuv GOODYEAR 35013 S3 SRA HRO

Prečo sa nám páči pracovná a bezpečnostná obuv GOODYEAR:

 • štýlová bezpečnostná obuv
 • cenovo dostupná luxusná pracovná obuv
 • kvalitné materiály
 • moderné podrážky
 • vysoké odpruženie
 • mimoriadny komfort

kompletná ponuka pracovnej a bezpečnostnej obuvi goodyear

Tu bolo len niekoľko príkladov zo sveta výrobcov pracovne a bezpečnostnej obuvi, ktoré čakajú, až si ich kúpite. Hodia sa na rôzne pracovné pozície a profesie. Bez ohľadu na to, čo robíte, aby ste zaplatili účty, musíte niečo urobiť, aby sa vaše nohy pri tom cítili pohodlne.

5 tisic modelov pracovnej obuvi

Autor článku: Ing. Mikuláš Cina

predajca pracovnej a bezpečnostnej obuvi