50 tipov najpohodlnejšej pracovnej obuvi pre celodennú prácu

Je dôležité, aby si každý pre svoju prácu našiel tú najpohodlnejšiu pracovnú obuv. Platí to pre každého, kto sa často ocitá celý deň na nohách, pretože to má následky na zdravotný stav.

Akú pracovnú obuv potrebujete?

Potrebujete hlavne pohodlnú, ktorá je ľahká a taktiež bezpečnú, takú pracovnú obuv, ktorá bude v plnej miere brániť únave, poteniu a páchnutiu chodidiel.

Pracovná obuv musí, taktiež poskytovať dostatočnú oporu chodidla a odpruženie na všetkých správnych miestach, aby sa zabránilo bolestiam nôh, vzniku pľuzgierov a iných bolestivých stavov. Je skvelé, ak sa cítite v kondícii a môžete podávať pracovný výkon na 100% aj vďaka vhodnej pracovnej a bezpečnostnej obuvi.

Kvalitnú pracovnú obuv charakterizuje pocit, že úplne zabudnete že ich máte na sebe. Tento článok ponúka výber dámskej a pánskej obuvi, rôznych štýlov, ktoré sú obľúbené v roku 2018.

  1. Dámska a pánska pracovná a bezpečnostná obuv značka Shoes For Crews

Keď sa žena rozhodne, pre kúpu pracovnej, alebo bezpečnostnej obuvi, tak musí spĺňať okrem kvalitatívnych parametrov určite aj vizuálnu stránku. Najpohodlnejšia obuv pre ženy, ktoré stoja po celý deň v práci smeruje  priamo k značke Shoes For Crews  a k  ich komfortnej a protišmykovej pracovnej obuvi. To je jednoznačne nevyhnutnou voľbou v obuvi pre obe pohlavia. Sú obľúbené kvôli elegantnému tvaru a pohodliu. Tieto dámske topánky sa určite vyznačujú pohodlným chodením napríklad aj v kancelárii. Používateľom minimalizujú únavu na nohách a bolesti počas pracovného dňa. To je z veľkej časti dôsledkom použitia kvalitnej stielky s vyrezávanou pätou a silným podporným systémom. Poskytuje len dostatok odpruženia, viac ako by mnohí očakávali od topánok do práce. Luxusný pocit v pracovnej a bezpečnostnej obuvi zlepšuje výkon a spokojnosť.

  1. Pracovná a bezpečnostná obuv značka GIASCO

Kvalita pracovnej obuvi  tejto talianskej značky, bola dosiahnutá neustálym výskumom a priamej dokonalosti v kombinácii skvelej kvality a ceny. Od svojho založenia spoločnosť propaguje firemnú kultúru Giasco, takže celý tím je poháňaný rovnakými ideálmi. Garantuje maximálnu kvalitu pri ochrane nôh na pracovisku rovnako pre žena aj mužou. Cetifikácia ISO 9001, ktorú vydala medzinárodná agentúra DNV GL, ktorá potvrdila, že výrobca pracovnej obuvi a bezpečnostnej obuvi poskytuje výrobky, ktoré dokonala uspokoja potreby a očakávania zákazníkov rôznych zainteresovaných strán. Pracovná obuv GIASCO je lídrom v kvalite a výrobe v Európskom priestore.