Prečo nakupovať pracovnú a bezpečnostnú obuv z www.obuvdoroboty.sk ?

Radi pomôžeme aj Vám ;-)

Sme najväčší portál na Slovensku, ktorý je  špecializovaný na predaj pracovnej a bezpečnostnej obuvi a poradenstvo v oblasti používania a potrieb pre firmy. Naše služby poskytujeme už od roku 2010, pôsobíme v Slovenskej republike a Českej republike a plánujeme ponúkať naše služby aj v Maďarsku. Za tento čas sa nám podarilo pomôcť mnohým súkromným osobám, alebo firmám pri splnení podmienok pri nosení pracovnej a bezpečnostnej obuvi.

Máme vás radi :-)

Veľmi dobre chápeme Vaše potreby pri zabezpečovaní pracovnej obuvi a neľahkú situáciu zorientovať sa v množstve ponuky , s ktorou máme aj my osobné skúsenosti. Sme si vedomí náročnosti a podľa toho sa ku Vám aj správame. 

Osobný prístup - so svojimi otázkami nás môžete kontaktovať emailom i telefonicky. Stále sa dovoláte niekomu, kto Vám rád pomôže a poradí. 

Poradenstvo. Potrebujete poradiť pri nákupe pracovnej, alebo bezpečnostnej obuvi, usmerniť, odporučiť pre Vás najvhodnejší produkt a riešenie? Rozumieme problematike a sortimentu, ktorý predávame. Naše vedomosti a skúsenosti využijeme na to, aby sme Vám pomohli čo najviac splniť nevyhnutné podmienky pri ochrane zdravia.

Rýchle dodanie - aj do 24 hodín - pri vaščine produktov distribútorom pre Slovensko. Tovar dodávame tak súkromným osobám, ako aj firmám. Objednávky vybavujeme prakticky ihneď. Niekedy sa však môže stať že mešká dodávka od výrobcu. V takýchto prípadoch Vás stále kontaktujeme a dohodneme sa na termíne dodania. 

Garancia spokojnosti a vrátenia peňazí. Ak sa náhodou rozmyslíte, že pracovnú obuv nechcete, tak je možné vrátiť tovar do 14 dní bez udania dôvodu. My Vám vrátime plnú sumu. 

 

Neviete si vybrať, alebo potrebujete poradiť ? Tak nás neváhajte kontaktovať emailom: info@obuvdoroboty.sk, alebo telefonicky na: 0918541407 v pracovných dňoch od 08:00 do 16.00