5 tipov dámskej pracovnej obuvi pre celodennú prácu

  Je dôležité, aby si každý pre svoju prácu našiel tú najlepšiu pracovnú obuv. Platí to pre každého, kto sa často ocitá celý deň na nohách, pretože to má následky na zdravotný stav.

Akú pracovnú obuv potrebujete?

Potrebujete hlavne pohodlnú, ktorá je ľahká a taktiež bezpečnú, takú pracovnú obuv, ktorá bude v plnej miere brániť únave, poteniu a páchnutiu chodidiel.

Pracovná obuv musí, taktiež poskytovať dostatočnú oporu chodidla a odpruženie na všetkých správnych miestach, aby sa zabránilo bolestiam nôh, vzniku pľuzgierov a iných bolestivých stavov. Je skvelé, ak sa cítite v kondícii a môžete podávať pracovný výkon na 100% aj vďaka vhodnej pracovnej a bezpečnostnej obuvi.

Kvalitnú pracovnú obuv charakterizuje pocit, že úplne zabudnete že ich máte na sebe. Tento článok ponúka výber dámskej a pánskej obuvi, rôznych štýlov, ktoré sú obľúbené v roku 2018.

1.       Dámska pracovná a bezpečnostná obuv značka Shoes For Crews

Keď sa žena rozhodne, pre kúpu pracovnej, alebo bezpečnostnej obuvi, tak musí spĺňať okrem kvalitatívnych parametrov určite aj vizuálnu stránku.

 Najpohodlnejšia obuv pre ženy, ktoré stoja po celý deň v práci smeruje  priamo k značke Shoes For Crews a k  ich komfortnej a protišmykovej pracovnej obuvi. To je jednoznačne nevyhnutnou voľbou v obuvi pre obe pohlavia. Sú obľúbené kvôli elegantnému tvaru a pohodliu. 
Tieto dámske topánky sa určite vyznačujú pohodlným chodením napríklad aj v kancelárii. Používateľom minimalizujú únavu na nohách a bolesti počas pracovného dňa. To je z veľkej časti dôsledkom použitia kvalitnej stielky s vyrezávanou pätou a silným podporným systémom. Poskytuje len dostatok odpruženia, viac ako by mnohí očakávali od topánok do práce. Luxusný pocit v pracovnej a bezpečnostnej obuvi zlepšuje výkon a spokojnosť.

2.     Dámska pracovná a bezpečnostná obuv značky GIASCO

Dámska pracovná a bezpečnostná obuv je súčasťou serie obuvi značky GIASCO, ktorá sa neustále rozširuje pre potreby pracovníčok. Spoločnosť na výrobu pracovnej obuvi je priamo v Taliansku a je to určite jedna z najkvalitnejších obuvi v EU. Používaním kvalitných materiálov a a príjemným ženským vzhľadom to vyzerá presne tak, ako by si to ženy mohli predstavovať. Pri tejto obuvi sa užívatelia určite stretnú s komfortnými vlastnosťami a vhodnosťou do rôznorodého prostredia. Celá rada dámskej pracovnej a bezpečnostnej obuvi GIASCO má kvalitné gélové vložky a materiály použité pre maximálne odpruženie. Sú to jedny z najlepších pracovných topánok, ktoré môžete mať na nohách.

3.     Dámska pracovná a bezpečnostná obuv značky UVEX

Existuje zaujímavý pohľad na značku dámskej pracovnej obuvi UVEX, ktorá osloví mnohých spotrebiteľov, ktorý hľadajú ženskú pracovnú obuv. Uvex to je pekná zmes kvalitných materiálov a štýlovo vyzerajúcich pracovných topánok známej nemeckej značky. Tento základný, uvoľnený precízny vzhľad je pre dámy, ktoré požadujú vysokú kvalitu a funkčnosť. Fixovanie chodidla, odpruženie a ďalšie novinky pre vyšší komfort robia ženy šťastnejšími a spokojnejšími. Modernú pracovnú obuv UVEX môžete používať dlhý čas na pracovisku, ale aj štýlovo a v pohodlí sa pohybovať mimo kancelárie. 

4.     Dámska pracovná a bezpečnostná obuv značky SIEVI

 Značka SIEVI by určite mala byť v zozname tých najlepších pracovných topánok na základe tvaru a dizajnu a nepochybne kvalitatívnym parametrom. Táto pracovná obuv poskytuje dlhodobý komfort a ochranu chodidiel. Sú použité, len tie najlepšie materiály na výrobu obuvi. Mnohé referencie sú, iba pozitívne a popisujú o akú skvelú pracovnú obuv tu ide, ktorá padne na nohu okamžite po vybratí s krabice. Pracovné topánky SIEVI majú čistý vzhľad, to znamená, že sa dajú ľahko kombinovať s pracovným oblečením.

5.     Dámska pracovná a bezpečnostná obuv značky COFRA

Medzi hviezdy dámskej pracovnej obuvi, môžeme s určitosťou zaradiť aj obuv značky COFRA. Charakteristické pre túto obuv je jej priedušnosť, ľahkosť a moderný dizajn.Okrem toho mnoho modelov sú hydrofóbne a zabezpečujú , tak suché nohy. Sú jednoducho príťažlivé a atraktívne pre rôzne špecifické prostredia, ako je práca v skladoch, nákupných centrách, nemocniciach, supermarketoch, hoteloch, reštauráciách atď. Prichádza v prekvapujúcom množstve farebných možností, ktoré je potrebné považovať za vizionárske. Topánky pritiahnu pozornosť v komfortných funkciách, ktoré naozaj nechajú dámsku nohu vyniknúť