EXTRÉMNE ZAUJIMAVÉ INFORMÁCIE O PRACOVNEJ A BEZPEČNOSTNEJ OBUVI ARTRA

Pracujete veľmi tvrdo!

Vaše nohy by určite nemali trpieť!

Značka pracovnej obuvi ARTRA, ide nad rámec všetkého, aby vám priniesla špičkovú pracovnú a bezpečnostnú obuv.

Vo výrobnej spoločnosti pracovnej a bezpečnostnej obuvi ARTRA sa nesnažia o nič menej, ako byť najlepší.

silná obuv ARTRA

V ich kolekcii obuvi do práce a voľný čas je vidieť dokonalý prístup zameraný na technologický pokrok a pritom kombináciu odbornosti šikovných majstrov. To je podstatný rozdiel od ostatných slovenských výrobcov. Pracovná obuv je nenahraditeľná vo všetkých priemyselných odvetviach. Výrobca ARTRA vyrába vysoko kvalitnú bezpečnostnú obuv

mikrovlákno pri použití výroby značky ARTRA

Pre výrobcu, ako je ARTRA je evidentne vidieť, že pracovná obuv nie je len takou obyčajnou obuvou. Prioritnou úlohou je zabezpečenie zdravia a zvládať náročné pracovné podmienky tak, aby sa užívateľ cítil veľmi pohodlne. Je dokázané, že kvalitná pracovná obuv má veľký vplyv na zvyšovanie efektivity pracovného výkonu. Ponúka nesmierne široký výber ochrannej obuvi a bezpečnostnej obuvi a bezpečnostných sandálov.

funkčný dizaj pracovnej obuvi ARTRA

Všetky ich výrobky spĺňajú najvyššie požiadavky bezpečnosti podľa požadovanej normy EN ISO 20345 v triedach O1,O2,S1,S1P,S2 a S3 s ochrannou špičkou a medzipodošvou proti prepichnutiu.

maximálna ľahkosť obuvi ARTRA

Každý jeden pár obuvi prechádza precíznou kontrolou a je vyrábaný z najnovších a inovatívnych materiálov, tak aby vám zabezpečil príjemný pracovný zážitok pri chôdzi.

welnejs pocit pracovnej obuvi artra

Ponuka je veľmi široká a preto si veľmi ľahko nájdete ten správny pár, ktorý vyhovuje aj tým najnáročnejším potrebám a želaniam.

objavit pracovnú obuv ARTRA

 

 Autor článku: Ing. Mikuláš Cina

Dátum: 08.04.2024