VM FOOTWEAR OBUV NOVINKY

Všetky novinky v pracovnej a bezpečnostnej obuvi značky

VM FOOTWEAR ( VM OBUV ) VM obuv

Značka VM FOOTWEAR každý rok upevňuje svoju pozíciu na trhu s pracovnou, bezpečnostnou a voľnočasovou obuvou v celej Európe. Medzi významné úspechy  patrí ocenenie SUPERBRANDS, udelené nezávislou autoritou v oblasti hodnotenia a ocenenia obchodných značiek. Získať tento titul nie je jednoduché nakoľko mu predchádza niekoľkokolové výberové konanie. Odborná komisia posúdi na základe náročných kritérií udelenie ocenenia. 

Spoločnosť VM FOOTWEAR je zástancom maximálnej spokojnosti klientov, ktorú dosahuje svojimi vysoko kvalitnými výrobkami obuvi do práce a voľný čas. Pri výrobe každého kúsku obuvi sú použité tie najkvalitnejšie materiály s ktorými sú spokojný hlavne používatelia pri plnení svojich hlavne pracovných úloh. 

VM obuv technológie

 Návrhy tejto značky sú stále inovatívne a to nielen svojím dizajnom, ale aj ochrannými prvkami a zvolenými materiálmi. Všetky modely obuvi prinášajú nielen úžasný vzhľad, ale aj pocit bezpečia a komfortu a pohodlia. Značka VM disponuje svojím vlastným dizajnom a má prísne kontrolovanú výrobu v partnerskom závode. 

Medzi základné a charakteristické technologické novinky obuvi VM patria:

Patentovaný viazací BOA ® FIT SYSTÉM 

BOA viazací systém obuvi VM

Výhody a vlastnosti  BOA ® FIT SYSTÉMU 

Systém je k dispozícii v troch rôznych konfiguráciách pre integráciu do širokého sortimentu výrobkov. Boa® Fit System poskytuje výrazne zlepšenú úroveň pohodlia spolu s maximálnou odolnosťou, nízkou hmotnosťou, rýchlu a pohodlnú obsluhu.

Michelin® Technical podošva

POWERED BY MICHELIN® TECHNICAL SOLES - MICHELIN® , ako tvorca podrážok v jedinečnom prevedení pre všetky poveternostné podmienky a každé prostredie. Podošvy sú vybavené kombináciou špeciálne upravených gumových zmesí a sú inšpirované jedinečným technickým dizajnom svetovo známych pneumatík značky Michelin®.

michelin podošva

NOVINKY OBUV ZNAČKY VM NA ROK 2022 

 

členková pracovná obuv VMobuv VMobuv VM 10obuv VM 13obuv VM 15OBUV VM 2obuv VM 17obuv VM 23obuv VM 26obuv VM 27obuv VM 28obuv VM 3obuv VM 30obuv VM 31obuv VM 4obuv VM 7obuv VM 8obuv VM 9

Pri výbere pracovnej obuvi je vždy nutné vyberať takú obuv, aby spĺňala všetky parametre nielen ochrany práce, ale mnohokrát aj ochrany výrobku. 

Pracovná, bezpečnostná a špeciálna Pracovná obuv VM Footwear v tejto kategórii, je vyrábaná výhradne z prírodných materiálov, ktoré zaručia bezpečie, komfort, pohodlie a zdravé prostredie pre užívateľov.

Autor článku: Ing. Mikuláš Cina

Dátum: 20.02.2022

zdroj: https://www.vmfootwear.cz/index.php/cs/