Ste frustrovaný z uvoľňovania unavených šnúrok na pracovnej a bezpečnostnej obuvi? Vychutnajte si prevratný viazací systém BOA

Každý deň v práci sa stáva nepríjemným, ak sa vaša pracovná obuv neustále dookola uvoľňuje a práve vtedy keď by ste najmenej očakávali. Ten pocit keď obyčajné šnúrky  privádzajú mnohých k zúfalstvu, zhoršujú vaše sústredenie na prácu a zvyšujú riziko úrazu  zažil asi každý. Predstava, že máte pracovnú obuv, ktorá perfektne sedí na nohe a je vždy presne utiahnutá, tak ako potrebujete je na nezaplatenie. Celý pracovný deň sa môžete spoľahnúť, že šnurovanie neškrtí váš priehlavok a pracovná obuv pekne kopíruje chodidlo.

Vaša predstava o perfektnom šnurovaní na pracovnej a bezpečnostnej obuvi sa vám splní vďaka unikátnemu systému viazania BOA!

boa systém viazania pracovnej obuvi 

Čo je BOA viazací systém? 

Moderný viazací systém obuvi BOA rýchle zapínanie, ktorý dáva maximálnu voľnosť pri pohybe a je konštruovaný pre maximálny výkon z troch  integrovaných súčastí: mikro nastaviteľného číselníka, silného a zároveň  ľahkého šnurovania a špeciálnym lankom s minimálnym trením.

obuv s upínaním BOA 

Ako vznikol BOA viazací systém? 

Gary Hammerslag z Colorada zmenil svoj nepríjemný pocit z rozviazanej obuvi na pocit istoty a bezpečia.  Nápad BOA viazacieho systému sa zrodil v roku 2001 v skalistých horách Colorada pri nebezpečnej chôdzi s rozviazanými šnúrkami. Inovatívny viazací systém priniesol úplne nový zážitok. 

Ako funguje tento vysoko návykový prevratný viazací systém na pracovnej a bezpečnostnej obuvi?  

  Prvý dojem je doslova úžasný ,tento vynález dá vašej chôdzi väčšiu istotu a zvyšuje komfort do maximálnej miery. Garantuje, že pracovné topánky sa už nerozviažu a zabudnete už navždy na otlaky.

Zväzujete jednoduchým otočením kolieska v smere hodinových ručičiek utiahnete a otočením v protismere mierne povolíte a týmto šokujúco jednoduchým spôsobom svoju obuv dostanete do stavu, kým dokonale nesadne. Vďaka tomu môžete smelo vykročiť do práce, lebo žiadne rozviazané šnúrky už nehrozia a obuv bude stále dokonale utiahnutá.

Rozväzujete jednoduchým stlačením upínacieho systému a šnúrky sa automaticky uvoľnia. 

systém upínania pracovnej obuvi BOA

Radi by ste si užili pracovnú, alebo bezpečnostnú obuv s BOA systémom? 

Nakupujte u špecialistov na pracovnú a bezpečnostnú obuv, pretože na ich výber sa môžete spoľahnúť.

pracovna obuv BOA systém ponuka

 

 

Publikované: 1.11.2019 | Autor: Ing. Mikuláš Cina