Ste frustrovaný z uvoľňovania unavených šnúrok na pracovnej a bezpečnostnej obuvi? Vychutnajte si prevratný viazací systém BOA

Každý deň v práci sa stáva nepríjemným, ak sa vaša pracovná obuv neustále dookola uvoľňuje a práve vtedy keď by ste najmenej očakávali. Ten pocit keď obyčajné šnúrky  privádzajú mnohých k zúfalstvu, zhoršujú vaše sústredenie na prácu a zvyšujú riziko úrazu  zažil asi každý. Predstava, že máte pracovnú obuv, ktorá perfektne sedí na nohe a je vždy presne utiahnutá, tak ako potrebujete je na nezaplatenie. Celý pracovný deň sa môžete spoľahnúť, že šnurovanie neškrtí váš priehlavok a pracovná obuv pekne kopíruje chodidlo.

Vaša predstava o perfektnom šnurovaní na pracovnej a bezpečnostnej obuvi sa vám splní vďaka unikátnemu systému viazania BOA!

boa systém viazania pracovnej obuvi 

Čo je BOA viazací systém? 

Moderný viazací systém obuvi, ktorý dáva maximálnu voľnosť pri pohybe a je konštruovaný pre maximálny výkon z troch  integrovaných súčastí: mikro nastaviteľného číselníka, silného a zároveň  ľahkého šnurovania a špeciálnym lankom s minimálnym trením.

obuv s upínaním BOA 

Ako vznikol BOA viazací systém? 

Gary Hammerslag z Colorada zmenil svoj nepríjemný pocit z rozviazanej obuvi na pocit istoty a bezpečia.  Nápad BOA viazacieho systému sa zrodil v roku 2001 v skalistých horách Colorada pri nebezpečnej chôdzi s rozviazanými šnúrkami. Inovatívny viazací systém priniesol úplne nový zážitok. 

Ako funguje tento vysoko návykový prevratný viazací systém na pracovnej a bezpečnostnej obuvi?  

  Prvý dojem je doslova úžasný ,tento vynález dá vašej chôdzi väčšiu istotu a zvyšuje komfort do maximálnej miery. Garantuje, že pracovné topánky sa už nerozviažu a zabudnete už navždy na otlaky.

Zväzujete jednoduchým otočením kolieska v smere hodinových ručičiek utiahnete a otočením v protismere mierne povolíte a týmto šokujúco jednoduchým spôsobom svoju obuv dostanete do stavu, kým dokonale nesadne. Vďaka tomu môžete smelo vykročiť do práce, lebo žiadne rozviazané šnúrky už nehrozia a obuv bude stále dokonale utiahnutá.

Rozväzujete jednoduchým stlačením upínacieho systému a šnúrky sa automaticky uvoľnia. 

systém upínania pracovnej obuvi BOA

Radi by ste si užili pracovnú, alebo bezpečnostnú obuv s BOA systémom? 

Nakupujte u špecialistov na pracovnú a bezpečnostnú obuv, pretože na ich výber sa môžete spoľahnúť.

pracovna obuv BOA systém ponuka

 

 

Publikované: 1.11.2019 | Autor: Ing. Mikuláš Cina