TOP 3 najdôveryhodnejšie značky pracovnej a bezpečnostnej obuvi

Pre každé pracovné miesto je dôležité, aby ste mali kvalitnú pracovnú obuv. Správna pracovná obuv dokáže urobiť viac, ako len chrániť prsty na nohách. Vyberte si múdro a pracovné topánky vás tiež budú chrániť pred klzkými povrchmi, padajúcimi premetmi, nízkymi teplotami a dokonca aj elektrickými nábojmi.

Je tu aj  vec pohodlia, ktorú treba zvážiť. Jediná vec, ktorá je ešte horšia ako stáť celý deň v práci , je celý deň stáť v nevhodnej pracovnej obuvi. Správne pracovné topánky môžu poskytnúť vašim nohám pohodlie, ktoré potrebujú.

Zatiaľ čo dôležitosť pracovnej obuvi je samozrejmosťou, výber toho najlepšieho páru, môže byť o niečo komplikovanejší. Mali by ste sa rozhodovať podľa značky  alebo ceny? Mal by som si vyberať o jednu veľkosť hore alebo o jednu veľkosť dole? Pokúsime sa odpovedať korektne na základe našich skúsenosti z predaja a referencií našich zákazníkov.

Začneme s naším výberom pre top päť výrobcov pracovnej a bezpečnostnej obuvi.

 1, Prvým výrobcom pracovnej a bezpečnostnej obuvi je slovenský výrobca ARTRA. 

Precíznosť spojená s inováciou to je heslo výrobcu ARTRA.

Je to pravda?

Naozaj výrobca pracovnej obuvi ARTRA vyrába kvalitu za, ktorú sa oplatí zaplatiť?

Budem spokojný s pracovnou obuvou od výrobcu ARTRA?

 Na základe referencií zákazníkov, ktorý použivajú pracovnú obuv ARTRA a pomeru reklamácii sú tieto slová pravdivé. Používanie kvalitnej kože s odbornou výrobou a finálnou kontrolou nám zaručuje, že sa k nám zákazníkom nedostane nepodarok. Niektoré modely obuvi sú svojim vzhľadom moderné a určite v nich nájdeme aj inovatívne prvky. Určite v kolekcii nájdete aj pracovnú obuv, ktorá svojim vzhľadom asi zaspala dobu, ale to určite pramení z požiadaviek slovenských odberateľov, ktorý sú na určitý vzhľad obuvi naučený a neradi ho menia.

Predstavíme model pracovnej obuvi z kolekcie ARTRA na ktorý dostávame najviac pozitívnych reakcií.

Model pracovnej obuvi s názvom : 

ARLES 947 4260 O2 FO SRC 

Pracovná obuv ARLES je vyrobená z hydrofóbnej hovädzinovovej  kože o hrúbky minimálne  2,0 -až 2,2 mm . Týmto  si zvyšuje odolnosť a životnosť. Túto obuv vyrábajú aj v iných variantách bezpečnostnej obuvi t.j s oceľovou špičkou a špecialne upravenou protišmykovou podrážkou. Najvýraznejšia pozitívna reakcia bola od chlapov z betonárky, ktorý tvrdia, že kvalitnejší model pracovnej obuvi ešte na nohách nemali.

Výrobný program výrobnej spoločnosti ARTRA pre rok 2017 je rozdelený do modelových rád podľa funkčnosti pracovnej a bezpečnostnej obuvi  http://www.obuvdoroboty.sk/modelova-rada-artra/
 

Zákazník ma  istotu, že nekupuje nekvalitu s ktorou sa, tak často stretneme v mnohých ponukách nerenomovaných značiek, alebo úplne neznámych výrobcov pracovnej a bezpečnostnej obuvi na Slovensku.


ARTRA nie je práve najlacnejšia, ale pri kúpe tejto obuvi je potrebné brať do úvahy jej kvalitu a životnosť a preto ceny tejto pracovnej a bezpečnostnej obuvi môžeme považovať za primerané.

Záverom môžeme obuv ARTRA vrelo odporúčať a dávame prst hore nech si svoj kredit kvalitnej obuvi aj naďalej buduje.

 

V prípade, ak máte radi Slovenský výrobok , tak neváhajte a nakupujte od výrobcu pracovnej a bezpečnostnej obuvi ARTRA.

 

2, Druhým najlepšie hodnoteným výrobcom pracovnej a bezpečnostnej obuvi , ktorého máme v ponuke je výrobca COFRA.

Systém riadenia kvality výroby pracovnej a bezpečnostnej obuvi COFRA

Certifikácia-9001


        Kvalita  obuvi Cofra znamená uspokojenie požiadaviek zákazníkov už dlhých 70 rokov. Tento záväzok sa vyprofiloval už od vzniku spoločnosti jej zakladateľom. Viac , ako 800 modelov pracovje obuvi ju stavia do pozície svetového hráča vo výrobe pracovnej a bezpečnostnej obuvi. Super moderný dizajn, korým sa inšpirujú mnohé značky a kopírujú čiastočne výrobný program .
Značka Cofra je zárukou kvality a bezpečnosti na ktorej sa podieľa vysoko kvalifikovaný personál spoločnosti a  rovnako aj vyspelé technológie, výskum a inovácie.
Politika kvality sa skladá z prísnych systémov technických a manažérskych postupov, ktoré zahŕňajú výskum a vývoj spoľahlivých a bezpečných produktov, výber surovín od kvalifikovaných dodávateľov, pravidelné kontroly výrobného procesu.
 
 Táto kvalita a dokonalosť viedla k prvému úspechu  roku 1997, kedy Cofra, ako  prvý výrobca obuvi v Taliansku a Európe, dostal UNI EN ISO 9001 pre svoj systém manažérstva kvality. Prijatie systému manažérstva kvality vyžaduje neustále zapájanie pracovníkov a je finančne podporované firmou.

 Kompletnú ponuku pracovnej a bezpečnostnej obuvi Cofra nájdete na :http://www.obuvdoroboty.sk/modelova-rada-cofra/
 
V prípade, že máte radi Taliansku obuv, tak odporúčame výrobcu COFRA. Najdete, tam určite čo hľadáte...
 
3, Tretím výrobcom pracovnej a bezpečnostnej obuvi, ktorý dosahuje vysokú mieru pozitívnych reakcií je výrobca pracovnej a bezpečnostnej obuvi UVEX
 
 

Pracovná a bezpečnostná obuv značky UVEX je TOP PRACOVNÁ OBUV.

Prečo je UVEX kvalita?

 Vývoj pracovnej obuvi pod značkou UVEX polieha potrebám klientov a takáto svetová značka si nesmie dovoliť zlyhanie v nekvalitnom výrobku. Celosvetový rozmer je zárokou kvality. Reklamácie pracovnej obuvi UVEX sú na minimálne niekde na úrovni 1% z predaného objemu obuvi. 

Cena pracovnej obuvi UVEX zodpovedá kvalite? 

Nemecká kvalita pracovnej obuvi UVEX je skutočná ?

Jednoznačne áno na 100 percent. Pozitívne reakcie sa len hrnú a slová chvály na kvalitu a pohodlie nás nenechávajú na pochybách, že kúpa pracovnej obuvi UVEX je tá správna voľba. 

V centralizovanom technologickom centre  v sídle spoločnosti v Nemecku, pracujú na vývoji nových, priekopníckych technológiach školený odborníci.

 Príklady inovatívnych Uvex technológií obsiahnutých v bezpečnostnej obuvi sú nasledovné:

Uvex komfort stielka

Komfortné uvex 1 stielka poskytuje pre nohu mimoriadne  tlmenie nárazov a zaisťuje komfort v high-kmeňa zón.
 
3D uvex Hydroflex penová stielka
 

Komfortné 3D uvex Hydroflex ® penová vložka poskytuje  vynikajúci komfort klímy.  

Uvex xenova systém

Uvex Xenova systém ponúka bezpečnosť Optium a vynikajúci komfort pre bezpečnostnú obuv. Uvex xenova ® systém je zahrnutý v niektorých uvex bezpečnostnej obuvi.

Uvex climazone - riadenie klímy

Uvex climazone ponúka pohodlie klímy pre nositeľa bezpečnostnej obuvi.To zaručuje vysokú priedušnosť, znížené potenia a suché nohy. 

 Autor článku : Ing. Mikuláš Cina

zdroj informácií : http://www.topworkboots.com/

                           https://www.obuvdoroboty.sk/