Nová kolekcia pracovnej a bezpečnostnej obuvi výrobcu UVEX

Pracovná a bezpečnostná obuv UVEX nie je, iba klasickou pracovnou obuvou je to životný štýl.

Absolútne novinky roku 2018 od výrobcu UVEX nenechajú nikoho, kto používa bezpečnostnú obuv chladným. Absolútne moderný dizajn a zvýšenie kvalitatívnych vlastností, ich radí medzi absolútnu špičku. Športový dizajn spĺňa sofistikovanú funkčnosť pričom obuv UVEX je mladistvá a štýlová, v kombinácii s prvotriednym komfortom a vďaka jeho ľahkému dizajnu, vysoko technologicky optimalizovaným materiálom a ergonomicky tvarovanej podrážke je ideálnym spoločníkom pre každodenný pracovný život.Bezpečnostná obuv UVEX poskytuje optimálnu ochranu a podporu pre jednotlivé pohyby ľudského tela. Táto bezpečnostná obuv bola navrhnutá na základe najnovších fyziologických výskumov a inovatívnych technológií s cieľom znížiť pracovný stres na svalovo-kostrovom systéme a optimalizovať pohodu nositeľa. Ergonomická konštrukcia bezpečnostnej obuvi ponúka dokonalú rovnováhu medzi ochranou a komfortom. Konštrukcia vyniká svojimi čistými líniami a minimalistickým vzhľadom.

Nová séria pracovnej obuvi uvex  je ľahká, štíhla a flexibilná - s každým krokom, ktorý vykonáte. Bezpečnosť so športovým vzhľadom. Práve to, čo potrebujete, ak pracujete v relatívne nenáročných oblastiach, ako je logistika, ľahký priemysel alebo ak ste kvalifikovaný odborník v oblasti remesiel. 

Bezpečnostná obuv výrobcu UVEX poskytuje dokonalú ochranu v priemyselných odvetviach, ako sú automobilový priemysel a strojárstvo, v chemickom priemysle, na stavbách, v službách a logistike - ale aj vo vonkajších pracovných priestoroch, ako je záhradníctvo, poľnohospodárstvo a lesníctvo.

Najširší sortiment pracovnej a bezpečnostnej obuvi UVEX nájdete na https://www.obuvdoroboty.sk/uvex/