Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 658 hodnotení
5
624x
4
17x
3
6x
2
1x
1
10x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

IH Avatar autora Igor Horváth Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 28.11.2025
MM Avatar autora Milos Mikulec Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 24.11.2025
DS Avatar autora David Seidenglanz Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 17.11.2025
Skvělý obchod super ceny rychlost doručení a komunikace úžasná. Mohu vřele Jen doporučit. 👍
DS Avatar autora David Seidenglanz Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 8.11.2025
Jsem naprosto spokojený s tímto obchodem. Rychlost spolehlivost a kvalita i ceny super. Mohu jen vřele doporučit
ĽK Avatar autora Ľudevít Kubaš Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 26.10.2025
Aj predtým som si kupoval obuv Zn. Bennon a som spokojný či už kvalitné materiály alebo zaujímavá cena
MS Avatar autora Martin Schwartz Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 15.10.2025
PC Avatar autora Péter Cseri Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 13.10.2025
Super super super super super super super super super super super super super
EN Avatar autora Erik Novotný Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.10.2025
MF Avatar autora Mária Ferenecová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 24.9.2025
Veľmi spokojná
ŠĽ Avatar autora Štofanová Ľubica Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.9.2025
Veľká ochota a ústretový prístup k zákazníkom. Radi využijem služby aj v budúcnosti.
HB Avatar autora Helena Balážová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16.9.2025
Nakupujem tu vždy keď potrebujem obuv, majú to čo potrebujem
MN Avatar autora Martin Nosek Hodnotenie obchodu je 3 z 5 hviezdičiek. | 10.7.2025
Otras, nekomfortné
MM Avatar autora Martin Murín Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 10.6.2025
AP Avatar autora Andrea Pavlikova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.5.2025
rýchle dodanie
RC Avatar autora Rajmund Csápai Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 28.5.2025
RS Avatar autora Roman Sluka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 26.5.2025
MS Avatar autora Magdaléna Szalayová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.4.2025
Spokojna
MK Avatar autora Marian kolman Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 7.4.2025
LC Avatar autora Libuša Chromčakova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.4.2025
EP Avatar autora Ervin Pochmarsky Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.3.2025

Ovládacie prvky výpisu

658 položiek celkom