Ste firma? Nechajte si vypracovať cenovú ponuku!

ABEBA

Webová stránka značky: ABEBA

Topánky, ktoré robia svoju prácu. Aby ste si mohli urobiť svoje.

Keď sú ľudia, ktorí nesú zodpovednosť, sústredení a oddaní svojej práci, abeba má podpornú úlohu. Pretože naša obuv je tu na to, aby pomáhala našim zákazníkom vykonávať ich prácu s trvalou ľahkosťou.

Naša pracovná a bezpečnostná obuv je predovšetkým o ochrane a bezpečnosti. Z roka na rok sa pozornosť viac a viac presúva od minimálnych požiadaviek k dokonalému komfortu nosenia a atraktívnemu štýlu. Pracujeme na tom každý deň: založená pred 80 rokmi v Sársku a už desaťročia dodávame do celého sveta. Okrem toho sme od roku 1988 jedným z lídrov na trhu v sektore ESD a čistých priestorov. S neustálym zdravým rastom dnes značky abeba, Protektor a Grom tvoria skupinu abeba.

Sedí vám pracovná topánka, ak na ňu musíte neustále myslieť?

Rozhodne nie. Mala by vás niesť trvalo, nemala by byť nápadná a mala by vám jednoducho zabezpečiť bezpečný a pohodlný chod počas pracovného dňa. Až keď si ho oblečiete a zložíte, môžete modernému dizajnu venovať krátky spokojný úsmev. Presne tak je to aj s našimi topánkami a presne preto mnohí skutočne milujú svoje abeby.

Všetko je o vašich želaniach, vašich potrebách. S topánkami sa skláňame pred službami, ktoré vaše nohy poskytujú každý deň. Keďže sú dôležitejšie veci, ktoré musíte počas pracovného dňa robiť, ako riešiť namáhané nohy, sľubujeme, že vás prevedieme vaším dňom s ľahkosťou.

obuv šľapky ABEBA

 

Cena

4760
14760
4 položiek celkom
biele šľapky
Tip
€39,92 bez DPH
€47,90

Výhody bielych šľapiek ABEBA Pantolette 7021 pre používateľov  Biele pracovné a voľnočasové šľapky vysokej kvality. Moderný dizajn a štýl.

Kód: 15670/36
biele sandále
Novinka
€49,92 bez DPH
€59,90

Výhody bielych sandál ABEBA Pantolette 9100 pre používateľov Biele sandále pre zdravotníkov. Maximálne komfortné a spoľahlivé! 

Kód: 15667/36
biele šľapky pre zdravotníkov
Tip
€47,42 bez DPH
€56,90

Výhody zdravotníckych šľapiek ABEBA Pantolette 9100 pre používateľov  Pracovné šľapky pre zdravotníkov. Maximálny komfort na nohách.

Kód: 15664/36
šľapky ABEBA
Tip
€47,42 bez DPH
€56,90

Výhody zdravotníckych šľapiek ABEBA Pantolette 9250 pre používateľov    Pracovné šľapky vysokej kvality v ktorých sa budete cítiť skvelo. Maximálne kvalitné...

Kód: 15661/36

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom