POZOR SÚŤAŽ - OBUJ SA A VYHRAJ PLNÚ NÁDRŽ!!! Každý nákup do 22.08.2021 bude zaradený do súťaže o plnú nádrž pohonných hmôt.

Nové hodnotenie - pracovná obuv ARTRA

REFERENCIA na pracovnú a bezpečnostnú obuv ARTRA .

  ARTRA je známa svojou kvalitou a pozitívnymi reakciami množstva klientov nielen na Slovensku. Výrobný program výrobnej spoločnosti ARTRA pre rok 2017 je rozdelený do modelových rád podľa funkčnosti pracovnej a bezpečnostnej obuvi : http://www.obuvdoroboty.sk/modelova-rada-artra/

 Obuv pod značkou ARTRA je v prvom rade funkčná a pohodlná . Značka ARTRA dokáže vyrábať pracovnú a bezpečnostnú obuv spĺňajúcu všetky potrebné normy na 100%. Zákazník ma jednoducho istotu, že nekupuje nekvalitu s ktorou sa, tak často stretneme v mnohých ponukách nerenomovaných značiek, alebo  úplne neznámych výrobcov pracovnej a bezpečnostnej obuvi na Slovensku.

 ARTRA nie je práve najlacnejšia, ale pri kúpe tejto obuvi je potrebné brať do úvahy jej kvalitu a životnosť a preto ceny tejto pracovnej a bezpečnostnej obuvi môžeme považovať za primerané.

Záverom môžeme obuv ARTRA vrelo odporúčať a dávame prst hore nech si svoj kredit kavlitnej obuvi ARTRA aj naďalej buduje.

 

Autor : Ing. Mikuláš Cina

špecialista na predaj pracovnej a bezpečnostnej obuvi

www.obuvdoroboty.sk