Pracovná obuv s antistatickou a protišmykovou PU/PU podošvou bez oceľovej špičky CRV PANDA ERGON BETA 01 SRC

Kód: 97/36 97/37 97/38 97/39 97/40 97/41 97/42 97/43 97/44 97/45 97/46 97/47 97/48 Zvoľte variant
€19 €15,83 bez DPH
Dodanie tovaru do 14 dní Dodanie tovaru do 14 dní Dodanie tovaru do 14 dní Dodanie tovaru do 14 dní Dodanie tovaru do 14 dní Dodanie tovaru do 14 dní Dodanie tovaru do 14 dní Dodanie tovaru do 14 dní Dodanie tovaru do 14 dní Dodanie tovaru do 14 dní Dodanie tovaru do 14 dní Dodanie tovaru do 14 dní Dodanie tovaru do 14 dní Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Akú veľkosť?

Pracovné poltopánky z priedušnej kože talianskej značky

Panda

VÝHODY PRACOVNÝCH POLTOPÁNOK PANDA ERGON BETA O1 SRC PRE POUŽÍVATEĽA

Absorpcia energie v päte zvyšuje komfort pracovnej obuvi pre každodenné použitie aj v náročných terénoch a pracovných podmienkach. Značka obuvi PANDA je klasická istota na nohách s cieľom zvyšovať komfort a pohodlie na nohách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti členkovej obuvi ERGON BETA 01 SRC :

- antistatická a protišmyková PU/PU podošva

- rezistentná voči pohonným hmotám

- absorpcia energie v päte

- zvršok z priedušnej kože

- protišmyková podošva

- podrážka odolná olejom

- antistatická obuv

 

Prečo si kúpíť členkovú obuv ERGON BETA O1 SRC ?

Priedušný  zvršok  robí túto obuv vzdušnou . Protišmyková podrážka Vás uchráni pred nečakaným pádom. Oleju odolnú podrážku využijete rovnako vo výrobných halách ako i v exteriéri . Absorcia energie v päte chráni Váše nohy i chrbát. Lacná pracovná obuv dobrej kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Popis výrobcu pracovnej a bezpečnostnej obuvi PANDA: Z malej továrne sa stala známa  spoločnosť PANDA SPORT , ktorej práca je rešpektovaná po celom svete. Sú  lídrom v oblasti bezpečnostnej obuvi, pracovnej obuvi a topánok pre ťažkú prevádzku. PANDA SPORT pri výrobe najmä dbá nie len na bezpečnostné riešenie v kombinácii so základnými funkciami, ale aj  komfort, jednoduchosť, pevnosť a moderný dizajn. Talianska značka pracovnej obuvi, ktorá svojou kvalitou dokáže zabezpečiť potreby firiem a súkromných osôb na 100%. Ucelené kolekcie a široké spektrum modelov od bielej bezpečnostnej a pracovnej obuvi s oceľovou, alebo bez oceľovej špičky. Pracovná a bezpečnostná obuv O1, O2, S1, S1P, S2 a S3 s upravenými podrážkami SRC s použitím kvalitnej kože a spracovania sú vhodné aj do najnáročnejších pracovných podmienok.