ĎAKUJEME ŽE KRÁČATE S NAMI BEZPEČNE OD ROKU 2014 :)

DIADORA Run Net Air box S3, bezpečnostná obuv, Art. 35412

Kód: 8414/35 8414/36 8414/37 8414/38 8414/39 8414/40 8414/41 8414/42 8414/43 8414/44 8414/45 8414/46 8414/47 8414/48 Zvoľte variant
€125 €104,17 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Akú veľkosť?

Vysoko odolná športová bezpečnostná obuv s bezpečnostnou špičkou, planžetou a protišmykovou podrážkou

diadora_utility

VÝHODY BEZPEČNOSTNEJ OBUVI S1P DIADORA GLOVE LOW PRE UŽÍVATEĽA:

Nízkoprofilová bezpečnostná topánka S3 z vodeodolnej odolnej a priedušnej kože Perwanger a sieťoviny so systémom Net Breathing System od spoločnosti Geox. Hliníková špička 200J. Šírka 11. 3D vložka pre maximálnu priedušnosť a vnútornú protišmykovú zadnú časť. Vložka proti perforácii. Odnímateľná priedušná stielka s aktívnym uhlím, ktorá minimalizuje pachy v pracovnej obuvi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezpečnostná trieda: EN ISO 20345

Ochrana prstov: hliníková bezpečnostná špička

Ochrana proti prieniku ostrých predmetov: planžeta

Zvršok: pretlačená polyesterová tkanina TPU

Farba: čierna / žltá

Podšívka: priedušná, trvanlivá zo sieťoviny

Podrážka: Nitrilkaučuk

Šírka: 11

Extra: Exkluzívny systém tlmenia od spoločnosti Diadora

EVA stielka, chránič päty, odnímateľná latexová stielka s aktívnym uhlím, antistatická obuv

Net Breathing System 
 
Geox vznikla po dlhoročnom výskume zameranom na vytvorenie špeciálnej membrány: vyrobenej z mikroporéznych materiálov, schopná absorbovať pot v stave pary a vypudiť ju cez perforovanú podrážku. Vodotesná priedušná membrána umožňuje dýchanie nôh pri zachovaní vody. Tento systém umožňuje prirodzenú tepelnú reguláciu chodidiel, čo uľahčuje prítomnosť ideálnej mikroklímy vnútri topánok, čo má za následok suché, zdravšie nohy. Tepelná regulácia je zaručená aj v najteplejších klimatických podmienkach a počas najintenzívnejších pracovných úloh. Funkcie pružnosti zaručujú maximálne pohodlie v každej situácii.
 
Perwanger 
 
Koža Perwanger®  má dlhú rodinnú tradíciu viac ako dve storočia, ktorá sa od roku 1780 odovzdáva z otca na syna viac ako päť generácií. V extrémnom použití. Konkrétne vlákno kože znamená, že ani najostrejšie kamene nezanechávajú na topánkach žiadne viditeľné stopy. Všetky kože pôsobia ako prírodná membrána; nedovoľujú, aby voda prechádzala, ale nechali voľne dýchať nohu. Konkrétna spracovateľská metóda, ktorá je jedinečná a odovzdávaná z jednej generácie na druhú, znamená, že koža zostáva po dlhú dobu nezmenená. Neošetrené kože na výrobu semišu Perwanger Nepal sú presne vybrané len z pasienkov v severnej Európe s plnou hrúbkou, aby bola zaručená najlepšia odolnosť a dokonalý vzhľad.
 
 
K Sole 
Perforovaná podrážka vytvorená s prekrývajúcimi sa vrstvami špeciálnych tkanín. Použitie týchto materiálov zaručuje vysokú odolnosť, ako aj nízku hmotnosť a flexibilitu. Táto podrážka má tú výhodu, že pokrýva celý povrch nôh, čím poskytuje celkovú ochranu chodidla. Jeho veľmi vysoký koeficient tepelnej izolácie ho robí vysoko odolným aj vo veľmi extrémnych teplotných podmienkach. Nekovová podrážka.
 
Eva 
Ľahučký a kvalitný EVA materiál s vysokým stupňom komfortu.
 
Tpu Film
 
Táto transparentná termoplastická polyuretánová fólia úplne obaľuje stielku EVA, čo zaručuje vynikajúcu odolnosť proti oderu a dlhodobú životnosť obuvi.
 
 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Diadora pochádza z gréčtiny „dia-dora“, čo znamená „zdieľanie darov a vyznamenaní“.

Zdieľanie úspechu, tímového ducha v súťažných športových aktivitách, súťaží hodných členov tímu a oponentov sú niektoré zo základných princípov, ktoré sú súčasťou ochrannej známky Diadora.
Pracovná a bezpečnostná obuv značky DIADORA predstavuje konkrétnu povahu remeselného pôvodu spoločnosti, ktorý od roku 1948 vyrábal obuv. Špecifikom až do dnešných dní je hlavným prvkom značky výroba kvalitnej a modernej obuvi pre šport alebo prácu.