ĎAKUJEME ŽE KRÁČATE S NAMI BEZPEČNE OD ROKU 2014 :)

DUNLOP Dunlop Protomastor SB 171BV biele pracovné čižmy, Art. 41503

Kód: 8555/36 8555/37 8555/38 8555/39 8555/40 8555/41 8555/42 8555/43 8555/44 8555/45 8555/46 8555/47 8555/48 Zvoľte variant
€29,99 €24,99 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Akú veľkosť?

Vynikajúca bezpečnosť a hygiena pre všetkých v potravinárstve v bielych čižmách vyššej kvality s bezpečnostnou špičkou 

logo DUNLOP

VÝHODY BIELYCH ČIŽIEM DUNLOP PROTOMASTOR SB PRE POUŽÍVATEĽA:

Funkčné bezpečnostné čižmy pre použitie hlavne v potravinárskom priemysle, ktoré sú vodotesné s odolnou podrážkou voči olejom s dokonalou priľnavosťou. Zaistia vám bezpečné pracovné podmienky.

Detailné informácie

Podrobný popis

SB bezpečnostná obuv   Certifikované čižmy SB

Klasifikácia SB je vstupnou úrovňou z hľadiska ochranných prvkov pre bezpečnostnú obuv. Medzi tieto vlastnosti patrí ochranná špička a odolnosť proti pošmyknutiu minimálne SRA alebo SRB. Obuv je testovaná a certifikovaná v súlade s normou EN ISO 20345: 2011.

bezpečnostná obuv SRCSRC certifikovaný sklzný odpor bezpečnostnej obuvi
Gumáky klasifikované SRC spĺňajú najprísnejšie požiadavky na odolnosť proti pošmyknutiu a vyhovujú tak SRA, ako aj SRB. Odolnosť proti pošmyknutiu SRA sa testuje na keramických podlahách pokrytých riedeným mydlovým roztokom, zatiaľ čo odolnosť proti pošmyknutiu SRB sa skúša na oceľových podlahách pokrytých glycerínom. Testy sú založené na meraní koeficientov trenia v sklze dopredu a vpred. Výsledky poskytujú dobrú indikáciu skutočnej odolnosti proti pošmyknutiu topánok v praxi na klzkom povrchu dlaždíc a ocele.

komfortná bezpečnostná obuvKomfortná bezpečnostná obuv
Dizajn, gumáky ponúkajú dokonalý strih, optimalizujú pohodlie pre každodenné použitie

vodeodolná bezpečnostná obuvVodeodolná bezpečnostná obuv

Gumáky sú 100% vodotesné, aby udržali vaše nohy suché v mokrom a špinavom prostredí

bezpečnostná obuv odolná voči olejomBezpečnostná obuv je odolná voči palivovému oleju
Podrážka je odolná voči olejom, čo zaručuje, že potenciálne nepriaznivé účinky olejových látok na ochranné vlastnosti topánok sú minimalizované.

odpruženie bezpečnostnej obuviBezpečnostná obuv absorbuje energiu
Čižmy majú absorpciu energie v oblasti päty, ktorá obmedzuje vplyv na chodidlo pri chôdzi. Poskytovanie schopnosti absorbovať otrasy v obuvi minimalizuje riziko zranení.

pracovná obuv odolná voči kyselinámChemicky odolná bezpečnostná obuv
Čižmy ponúkajú ochranu pred širokou škálou chemikálií. Konkrétna aplikácia s typmi chemikálií, s ktorými sa stretávame, a podmienkami, ktorým čelia, určia, ktorá z čižiem sa má zvoliť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dunlop® ochranná obuv je popredný globálny výrobca ochrannej obuvi. Vo viac ako 50 krajinách po celom svete poskytuje pre vás pohodlnú ochrannú obuv. Pre pracovníkov v poľnohospodárstve a rybárstve, potravinárstve, priemysle a ropnom, plynárenskom a ťažobnom priemysle. Neustála inovácia v kombinácii s vysokou kvalitou pracovnej obuvi radí výroby medzi najlepšiu pracovnú obuv na svete. Aby ste získali bezpečnosť a pohodlie, ktoré si zaslúžite vyberajte si značku DUNLOP.