ĎAKUJEME ŽE KRÁČATE S NAMI BEZPEČNE OD ROKU 2014 :)

DUNLOP Purofort Field Pro grün S5 EG62E33 bezpečnostné čižmy s oceľovou špičkou, Art. 45501

Kód: 8609/37 8609/38 8609/39 8609/40 8609/41 8609/42 8609/43 8609/44 8609/45 8609/46 8609/47 8609/48 Zvoľte variant
€95,99 €79,99 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Akú veľkosť?

Nekompromisná ochrana prostredím v značkových bezpečnostných čižmách v norme EN ISO 20345:2011 S5 CI SRC

logo značky bezpečnostnej, pracovnej obuvi a gumák DUNLOP

VÝHODY BEZPEČNOSTNÝCH GUMÁK DUNLOP PUROFORT S5 PRE POUŽÍVATEĽA:

Aby sa nohy udržali v teple výrobca garantuje izoláciu až do -20C. Protišmyková ochrana je bezkonkurenčne na špičkovej úrovni a minimalizuje riziko pošmyknutia a zabezpečuje dokonalú priľnavosť. Fantastická kvalita čižiem tohto druhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

značenie bezpečnostnej obuvi kategórie S5 S5 certifikovaná bezpečnostná obuv
Klasifikácia S5 je najprísnejšou kategóriou z hľadiska ochranných prvkov pre bezpečnostnú obuv. Unikátny pre klasifikáciu S5 je, že topánky sú vybavené ochrannou špičkou a medzipodrážkou a stielkou. Medzi ďalšie ochranné vlastnosti patrí odolnosť proti pošmyknutiu, antistatické vlastnosti, absorpcia energie oblasti päty, odolnosť voči vykurovaciemu oleju. Obuv je testovaná a certifikovaná v súlade s normou EN ISO 20345: 2011.

bezpečnostná obuv SRCSRC certifikovaný sklzný odpor bezpečnostnej obuvi
Gumáky klasifikované SRC spĺňajú najprísnejšie požiadavky na odolnosť proti pošmyknutiu a vyhovujú tak SRA, ako aj SRB. Odolnosť proti pošmyknutiu SRA sa testuje na keramických podlahách pokrytých riedeným mydlovým roztokom, zatiaľ čo odolnosť proti pošmyknutiu SRB sa skúša na oceľových podlahách pokrytých glycerínom. Testy sú založené na meraní koeficientov trenia v sklze dopredu a vpred. Výsledky poskytujú dobrú indikáciu skutočnej odolnosti proti pošmyknutiu topánok v praxi na klzkom povrchu dlaždíc a ocele.

ochrana pracovnej obuvi proti chladuIzolácia bezpečnostnej obuvi
Obuv Purofort® zabraňuje tepelným stratám a ponúka vynikajúce tepelné vlastnosti. Vďaka unikátnej receptúre a molekulárnej štruktúre zaručujú všetky topánky Purofort vynikajúcu izoláciu za studena až do -20 ° C. A dokonca až do -50 ° C v prípade topánok Purofort Thermo +. Čižmy Purofort sú klasifikované ako CI, čo znamená, že pokles teploty meraný na hornom povrchu stielky po 30 minútach neprekročí 10 ° C.

komfortná bezpečnostná obuvKomfortná bezpečnostná obuv
Dizajn, gumáky ponúkajú dokonalý strih, optimalizujú pohodlie pre každodenné použitie

vodeodolná bezpečnostná obuvVodeodolná bezpečnostná obuv

Gumáky sú 100% vodotesné, aby udržali vaše nohy suché v mokrom a špinavom prostredí

bezpečnostná obuv odolná voči olejomBezpečnostná obuv je odolná voči palivovému oleju
Podrážka je odolná voči olejom, čo zaručuje, že potenciálne nepriaznivé účinky olejových látok na ochranné vlastnosti topánok sú minimalizované.

bzpečnostná špičkaOchranná špička bezpečnostnej obuvi
Bezpečnostné gumáky majú ochrannú špičku, ktorá ponúka maximálnu ochranu proti padajúcim predmetom. Testovaná a certifikovaná v súlade s normou EN ISO 20345: 2011, vstavaná ochranná špička slúži na ochranu prstov pred nárazmi energetickej hladiny 200 J a kompresiou pri zaťažení 15 kN. Gumáky Dunlop s ochrannou špičkou sú označené ako vysoko bezpečné

odpruženie bezpečnostnej obuviBezpečnostná obuv absorbuje energiu
Čižmy majú absorpciu energie v oblasti päty, ktorá obmedzuje vplyv na chodidlo pri chôdzi. Poskytovanie schopnosti absorbovať otrasy v obuvi minimalizuje riziko zranení.

pracovná obuv odolná voči kyselinámChemicky odolná bezpečnostná obuv
Čižmy ponúkajú ochranu pred širokou škálou chemikálií. Konkrétna aplikácia s typmi chemikálií, s ktorými sa stretávame, a podmienkami, ktorým čelia, určia, ktorá z čižiem sa má zvoliť.

Dodatočné parametre

Kategória: ČIŽMY
Záruka: 2 roky
Sezóna: celoročná obuv
Pohlavie: pánska
Kategória obuvi: S5 / s tužinkou v špičke + ako S4 + protivpichová planžeta a dezénová podrážka/
Farba: Zelená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dunlop® ochranná obuv je popredný globálny výrobca ochrannej obuvi. Vo viac ako 50 krajinách po celom svete poskytuje pre vás pohodlnú ochrannú obuv. Pre pracovníkov v poľnohospodárstve a rybárstve, potravinárstve, priemysle a ropnom, plynárenskom a ťažobnom priemysle. Neustála inovácia v kombinácii s vysokou kvalitou pracovnej obuvi radí výroby medzi najlepšiu pracovnú obuv na svete. Aby ste získali bezpečnosť a pohodlie, ktoré si zaslúžite vyberajte si značku DUNLOP.